fbpx

Kurs dla dorosłych A1-C1 język angielski w Toruniu.

GENERAL ENGLISH
Kursy dla osób dorosłych, którym zależy na ciekawej, dynamicznej i przyjemnej nauce oraz sprawnym kroczeniu w kierunku wymarzonego celu. Nowoczesne trendy i innowacyjne techniki nauczania pozwalają wprowadzać różnorodne urozmaicenia i zaskakiwać kursantów interesującymi ćwiczeniami.

Podczas zajęć skupiamy się na rozwijaniu umiejętności mówienia, słuchania oraz czytania. Uczymy się używania słownictwa oraz niezbędnych struktur w kontekście, tak aby móc je zastosować w życiu codziennym. Wszystkie zajęcia i wybór ćwiczeń dostosowany jest do potrzeb i poziomu językowego grupy.


Kurs dla dorosłych A1-C1 język angielski w Toruniu.

Zdecydowanie najczęściej trafiają do mnie osoby dorosłe, które uczyły się języka angielskiego przez wiele lat, ale nadal boją się mówić i nie potrafią przełamać bariery. Równie często mam do czynienia z osobami, które jakiś czas temu zdały maturę z języka angielskiego, później stopniowo traciły zdobytą wiedzę przez okres studiów lub lata pracy po nich i obecnie chciałyby używać języka angielskiego w pracy lub w podróży, ale nie czują się pewnie, więc muszą go nieco odświeżyć. Mam okazję pracować również z osobami, które muszą zacząć swoją przygodę z angielskim od samych podstaw i którym zależy na szybkich efektach. Jeśli w tym opisie widzicie siebie, pozwólcie mi razem z Wami kroczyć w kierunku Waszego celu, jakim jest zdobycie pewności i swobody w posługiwaniu się językiem angielskim.

 

  • Poziomy: A1, A2, B1, B2, C1
  • Cena regularna: 249zł/miesiąc
  • Częstotliwość zajęć w tygodniu:  1x 90min
  • Liczba godzin lekcyjnych w kursie: 80
  • Czas trwania kursu: wrzesień-sierpień
  • Kameralne grupy: 4-6 osób

 

ip stresser