fbpx

Indywidualne lekcje angielskiego w Toruniu

FACE2FACE
Cykl zajęć indywidualnych najlepszy będzie dla osób mocno zmotywowanych do samodzielnej pracy oraz takich, które cenią sobie osobisty kontakt z lektorem. Zajęcia są przystosowane do indywidualnych potrzeb kursanta.

Umożliwiają one zwiększenie lub zmniejszenie tempa i intensywności w zależności od wymagań i możliwości uczestnika. Zajęcia stacjonarne urozmaicane są wieloma aktywnościami i grami, które wspierają proces nauki i rozwijają umiejętność mówienia. W trakcie zajęć online poza bazą w postaci podręcznika, wykorzystujemy także zasoby internetowe, czyli ćwiczenia, quizy, zabawy, filmiki na youtube. Każda minuta zajęć jest zaplanowana i wykorzystana do maksimum. 


Lekcje, dla osób, którym zależy na indywidualnym tempie nauki i kursie przygotowanym specjalnie dla jednego uczestnika. Zajęcia dostosowane są dokładnie do potrzeb, wymagań oraz poziomu zaawansowania. A dodatkowo są po prostu pomysłowe, wciągające, prowadzone w miłej atmosferze, nastawione na komunikację i widoczne postępy po każdej lekcji.

 

  • Poziomy: A1-C1
  • Cena regularna: 379zł/miesiąc
  • Częstotliwość zajęć w tygodniu:  1x 55min
  • Liczba godzin lekcyjnych w kursie: 35 (wrzesień-czerwiec)
  • Możliwość kontynuacji w okresie wakacyjnym
ip stresser